Esenboğa        Esenboğa Jet Charter Picture
Esenboğa Esenboğa Jet Charter

Esenboğa Özel Uçak Kiralama Hizmetleri

Prive Jets, Esenboğa ’a vede Esenboğa ’dan olan bütün Özel Uçak ve Jet kiralama servislerini hizmetinize sunmaktadir. Sadece dört saat içinde, müsterilerimize isteklerine uygun saatte , istedikleri Özel uçakta, istedikleri sayidaki kisiylen VIP uçus imkâni sunmaktayiz.

Esenboğa ’da Özel Jet Kiralama Hizmetleri

Prive Jets’de, siz degerli müsterilerimize istediginiz Özel Uçak ve Jet seçme hakkini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Sadece dört saat icinde, istediginiz yere gidebilirsiniz. Isterseniz zevk icin, isterseniz is seyahatleriniz için, bizi haftanin yedi günü, yirmi dört saati ariyabilirsiniz. Bizim deneyimli ve profesyonel ekibimiz sizin herzaman hizmetinizdedir.

Esenboğa ’dan veya Esenboğa ’a VIP Jet Kiralama

Bizlen özel uçak veya jet kiralayin vede en kisa zamanda uçamaya hazir olun. Prive Jets sizin her türlü Esenboğa ’dan veya Esenboğa ’a olan bütün özel uçuslariniz için burda.

Esenboğa ’da Talep Uzerine Özel Uçak ve Özel Jet Kiralama

Prive Jets’de müsterilerimiz istedikleri saatte, istedikleri günde, istedikleri yere, vede istedikleri özel uçak vede jette uçma haklari vardir. Esenboğa ’da biz müsterilerimizin her türlü isteklerini gerçeklestirmek için hizmetlerindeyiz.

Prive Jets’i Istekleriniz Için Simdi Arayin;

Esenboğa ’da Hava Taksi

Birakin Prive Jets siz degerli müsterilerimizin her türlü Esenboğa ’daki hava taksi isteklerinizi gercege çevirsin. Bütün deneyimli ve profesyonel ekibimizin sizin için en uygun olan özel uçagi vede jeti gitmek istediginiz yere göre hizmetinize sunar.

Esenboğa ’da Is ve Zevk Seyahat Jetleri

Siz degerli müsterilerimiz kontrolde olun. Siz Esenboğa ’a veya Esenboğa ’dan özel uçaklan veya jet’len istediginiz yere, istediginiz saatte vede istediginiz günler gidin. Havalimanlarindaki yasanan kargasalari yasamayin. Seyahatinizden zevk alin. Biz Prive Jets’de, müsterilerimizin seyahatlarinin en güzel geçmesi için burdayiz.

Esenboğa Airport Information

City: Ankara
Country: Turkey

Codes
IATA: ESB
ICAO: LTAC

Location
Latitude: 40 7' 41'' N
Longitude: 32 59' 42'' E

Specifications
Elevation: 3125 feet