Çıldır        Çıldır Jet Charter Picture
Çıldır Çıldır Jet Charter

Çıldır Özel Uçak Kiralama Hizmetleri

Prive Jets, Çıldır ’a vede Çıldır ’dan olan bütün Özel Uçak ve Jet kiralama servislerini hizmetinize sunmaktadir. Sadece dört saat içinde, müsterilerimize isteklerine uygun saatte , istedikleri Özel uçakta, istedikleri sayidaki kisiylen VIP uçus imkâni sunmaktayiz.

Çıldır ’da Özel Jet Kiralama Hizmetleri

Prive Jets’de, siz degerli müsterilerimize istediginiz Özel Uçak ve Jet seçme hakkini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Sadece dört saat icinde, istediginiz yere gidebilirsiniz. Isterseniz zevk icin, isterseniz is seyahatleriniz için, bizi haftanin yedi günü, yirmi dört saati ariyabilirsiniz. Bizim deneyimli ve profesyonel ekibimiz sizin herzaman hizmetinizdedir.

Çıldır ’dan veya Çıldır ’a VIP Jet Kiralama

Bizlen özel uçak veya jet kiralayin vede en kisa zamanda uçamaya hazir olun. Prive Jets sizin her türlü Çıldır ’dan veya Çıldır ’a olan bütün özel uçuslariniz için burda.

Çıldır ’da Talep Uzerine Özel Uçak ve Özel Jet Kiralama

Prive Jets’de müsterilerimiz istedikleri saatte, istedikleri günde, istedikleri yere, vede istedikleri özel uçak vede jette uçma haklari vardir. Çıldır ’da biz müsterilerimizin her türlü isteklerini gerçeklestirmek için hizmetlerindeyiz.

Prive Jets’i Istekleriniz Için Simdi Arayin;

Çıldır ’da Hava Taksi

Birakin Prive Jets siz degerli müsterilerimizin her türlü Çıldır ’daki hava taksi isteklerinizi gercege çevirsin. Bütün deneyimli ve profesyonel ekibimizin sizin için en uygun olan özel uçagi vede jeti gitmek istediginiz yere göre hizmetinize sunar.

Çıldır ’da Is ve Zevk Seyahat Jetleri

Siz degerli müsterilerimiz kontrolde olun. Siz Çıldır ’a veya Çıldır ’dan özel uçaklan veya jet’len istediginiz yere, istediginiz saatte vede istediginiz günler gidin. Havalimanlarindaki yasanan kargasalari yasamayin. Seyahatinizden zevk alin. Biz Prive Jets’de, müsterilerimizin seyahatlarinin en güzel geçmesi için burdayiz.

Çıldır Airport Information

City: Aydin
Country: Turkey

Codes
IATA: N/A
ICAO: LTBD

Location
Latitude: 37 48' 57'' N
Longitude: 27 53' 10'' E

Specifications
Elevation: 104 feet