Kaklıç        Kaklıç Jet Charter Picture
Kaklıç Kaklıç Jet Charter

Kaklıç Özel Uçak Kiralama Hizmetleri

Prive Jets, Kaklıç ’a vede Kaklıç ’dan olan bütün Özel Uçak ve Jet kiralama servislerini hizmetinize sunmaktadir. Sadece dört saat içinde, müsterilerimize isteklerine uygun saatte , istedikleri Özel uçakta, istedikleri sayidaki kisiylen VIP uçus imkâni sunmaktayiz.

Kaklıç ’da Özel Jet Kiralama Hizmetleri

Prive Jets’de, siz degerli müsterilerimize istediginiz Özel Uçak ve Jet seçme hakkini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Sadece dört saat icinde, istediginiz yere gidebilirsiniz. Isterseniz zevk icin, isterseniz is seyahatleriniz için, bizi haftanin yedi günü, yirmi dört saati ariyabilirsiniz. Bizim deneyimli ve profesyonel ekibimiz sizin herzaman hizmetinizdedir.

Kaklıç ’dan veya Kaklıç ’a VIP Jet Kiralama

Bizlen özel uçak veya jet kiralayin vede en kisa zamanda uçamaya hazir olun. Prive Jets sizin her türlü Kaklıç ’dan veya Kaklıç ’a olan bütün özel uçuslariniz için burda.

Kaklıç ’da Talep Uzerine Özel Uçak ve Özel Jet Kiralama

Prive Jets’de müsterilerimiz istedikleri saatte, istedikleri günde, istedikleri yere, vede istedikleri özel uçak vede jette uçma haklari vardir. Kaklıç ’da biz müsterilerimizin her türlü isteklerini gerçeklestirmek için hizmetlerindeyiz.

Prive Jets’i Istekleriniz Için Simdi Arayin;

Kaklıç ’da Hava Taksi

Birakin Prive Jets siz degerli müsterilerimizin her türlü Kaklıç ’daki hava taksi isteklerinizi gercege çevirsin. Bütün deneyimli ve profesyonel ekibimizin sizin için en uygun olan özel uçagi vede jeti gitmek istediginiz yere göre hizmetinize sunar.

Kaklıç ’da Is ve Zevk Seyahat Jetleri

Siz degerli müsterilerimiz kontrolde olun. Siz Kaklıç ’a veya Kaklıç ’dan özel uçaklan veya jet’len istediginiz yere, istediginiz saatte vede istediginiz günler gidin. Havalimanlarindaki yasanan kargasalari yasamayin. Seyahatinizden zevk alin. Biz Prive Jets’de, müsterilerimizin seyahatlarinin en güzel geçmesi için burdayiz.

Kaklıç Airport Information

City: Izmir
Country: Turkey

Codes
IATA: N/A
ICAO: LTFA

Location
Latitude: 38 31' 3'' N
Longitude: 26 58' 38'' E

Specifications
Elevation: 16 feet